| LanguageMaster a întrebat:

De ce România primește refugiați din Syria?

62 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru minrest):

Istoria falsa o fac evreii si marionetele lor. Voi astia cu extrema dreapta eu nu fac parte din ei dar se pare ca tot nu ai inteles cum sta treaba.

| minrest a răspuns (pentru minrest):

Revin dupa ce mi-ai dat ''ignor''. Au schimbat evreii toate documentele din Arhivele Nationale? Tu stii, nu e asa, ca avem cataloage care ne arata fabrica si matrita in care a fost facut orice petic de hartie, iar dupa matrita il putem data? Au schimbat evreii toate ziarele la Biblioteca Academiei? Si totusi, au ramas la fel cu ziarele romanesti din Japonia, o colectie mare pe care o putem consulta oricand, in baza lor de date? Cum de au ramas la fel cu colectiile din intreaga tara, le-au schimbat evreii pe toate? Tu oi fi crezand ca nu esti de extrema dreapta, acolo se incadreaza ideologia pe care o expui, nu e nevoie de acordul tau.