| anonim_4396 a întrebat:

De ce tot pleaca Base din sala palatului parlamentului? Are probleme?

11 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Venea pe TPU să vadă ce întrebări tâmpite mai pui.

| anonim_4396 explică (pentru Arthur):

Nimeni nu putea s-o zica mai bine! laughing

| rutanklan a răspuns (pentru Arthur):

Mda, in ritmul asta votam aici, nu ne mai trebuie parlament

| Arthur a răspuns (pentru rutanklan):

Şi poate ar fi fost mult mai bine.

| rutanklan a răspuns (pentru Arthur):

Normal, eram si platiti.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Iesea la o tigara si la un whisky. Iti dai seama ca e destul de greu sa nu ai argumente intr-o discutie. Asa-i, Arthur?

| Hombre a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Arthur oricum e un pusti cordit in ale politici si face pe viteazul cu pusti, cum intra in polemica cu cineva care ii da bataie de cap il executa pac, pac, pac, ignore, apoi braveaza precum idolul lui, i-am ciuruit. Iesi la interval lasule, mi s-a urat de cate ori te-am invitat?

| DyNo a răspuns:

A iesit si el la o tigara... laughing

| Danielbc a răspuns:

Il astepta Udrea la baielaughinguuuh aaah mister presidentlaughingacum,, serios'' vb, eu cred ca se ducea in biroul lui anastase sa joace fifa cu blaga

| Eualex667 a răspuns:

E cam greu ca un popor intreg sa te urasca si tu sa mai ai curaj sa faci un interviu sau ce o fi acela.pe scurt are multi dusmani.

| doglady a răspuns:

Ii trebuie la baie si se da in spectacol!