| Adellin a întrebat:

De la ce varsta este voie sa stai pe locul din dreaptra langa sover la masina

Răspuns Câştigător
| RainOfColors a răspuns:

De la 12 ani."ART.97.(2) Conducatorilor de autovehicule le este interzis sa transporte copii cu varsta de pana la 12 ani pe scaunul din fata, chiar daca sunt tinuti in brate de persoane majore, in timpul deplasarii pe drumurile publice."
Sper ca te-am ajutat

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la 9 sau 12 ani.

| Mariidc a răspuns:

13 cred thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Daneiulian a răspuns:

De la 14-15 ani

| PatrickJ a răspuns:

13...funda?

| Adisoo09 a răspuns:

De la 12 ani poti sta in fata in partea dreapta langa sofer.

| EuEuEu2 a răspuns:

| GreatScott a răspuns:

De la varsta de 12 ani...,.,., legislatie tata(pentru ''soferii cu raspunsuri'')

| elektron1k a răspuns:

De la 12 ani.

| Golondrina a răspuns:

De la 14 ani .

| icebutterfly a răspuns:

De la 12 ani