| Mary12 a întrebat:

Ajutor TPU! Vreau neaparat sa stiu un lucru : De la ce varsta am voie sa stau (la masina) in fata, langa sofer?

Răspuns Câştigător
| anageo a răspuns:

De la 12 ani asa mi-a zis tata ca el e politist

17 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform legislatiei rutiere ai voie sa stai in fata de la 12 ani, altfel o sa fie amendat soferul. Numai bine!

| Millanteria a răspuns:

Din cate stiam de la 14 ani. Sper sa nu ma insel. Pupici!

| MaTrIx8378 a răspuns:

Pff de cand si pana cand, se sta in fata la 12 ani? eu unu am stat de la 11 ani chiar laughing, dar normal este de la 14winking

| cristi13 a răspuns:

De la 12 ani

| Narcis2007 a răspuns:

12 ani parca

| Narcis2007 a răspuns:

La 12 ani ma lasa bunicu

| dende95 a răspuns:

14ani

| Mary12 explică:

Pai si eu stiam ca de la 12 ani, dar o prientena a zis ca la 14 ani sad si trebuie sa plec la mare peste cateva zile si nu stiu daca sa stau in fata sau nu straight face

| allebwa a răspuns:

Mda 12 pe saracie laughing.Mai oameni buni pai de la 14 ani ai buletin.La 12 ani nu stiu daca stiti,dar la anii astia inca stai in "scaunel" pe bancheta din spate! Oh, gosh, mai ales daca te opreste iti cere buletin.De unde ii arati tu buletin la 12 ani? Ganditi si voi logic!

| Kiddzo a răspuns:

Eu stiu ca dupa ce ai buletin. Sper sa-ti fie de folos happy

| asdfxy a răspuns:

De la 12 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
De la 12 ani e permis statul langa sofer.

| darksideofthemoon a răspuns:

Mama a facut sc de soferi iarna asta si stiu ca de la 12

| MissBlueeee a răspuns:

Buna big grin Ai voie de la 14 ani big grin Eu am inceput sa stau in fata la masina de la varsta de 12 ani, dar nu se observa big grin daca te intreaba ii spui ca ai 14 ani big grin dar nu o sa te opreasca big grin

| rebeca94 a răspuns:

De la varsta de 12 ani poti sa stai pe scaunul din fata. Sper ca ti-am fost de folos:*:*happyfundisahappy

| lollykissgirl a răspuns:

La 12 ani finditza?

| iDeeaDy_1118 a răspuns:

Pai normal ar fi de de la 14 ani big grin funda