| anonim_4396 a întrebat:

Din punct de, imi pot schimba numele de familie?

4 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Da se poate. De la varsta de 18 ani. Sau atunci cand te vei casatori.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Serviciului public comunitar de evidenta a persoanelor (aflat in subordinea primariei), poate s-a schimbat, asa stiam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te casatoresti iei numele sotului si daca esti baiat i'al pe al sotziei
si gatalaughing

| sasha a răspuns:

Intrebarea asta imi aduce aminte de un banc rolling on the floorsickbuna ziua am venit sa imi schimb numele/- da cum sa nu dar dc doritzi acest lucru?/-pentru ca nu imi place numele meu /- da cum va cheama?/-Cacat Ion/- aaaaa da acum va inteleg, si cum vreti sa ve cheme?/-Cacat Gheorghe...rolling on the floor scuze dar sau dat deja toare raspunsurile posibile asa ca nu aveam ce sa mai scriu big grin