| Adi1987 a întrebat:

E rau daca intru pe contul de Facebook al altor persoane si scriu prostii in numele lor? Daca da cat de rau este? Doar odata cand eram mic fara stiu am dat cuiva parola de la contul meu de Facebook, si mi-a intrat pe cont si mi-a scris numai prostii, mi-a scris in cronologie "sunt prost si put" si altii deja postau comentarii cum se radeau

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Ce chestie de prost gust. E foarte urat sa faci asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| 94Lucifer94 a răspuns:

Normal că este ceva rău, tie ti-ar place să intre alții pe contul tău și să scrie astfel de chestii?

| Alina0124 a răspuns:

Ce ție nu-ți place, altuia nu-i face. Dacă ție ți-a făcut cineva asta, tu nu o fă. Nu e frumos și e de prost gust.