| ZzDeeea a întrebat:

Astazi cand am intrat pe facebook si cand m-am uitat imi disparusera toti prietenii, am vrut sa imi inchid contul de facebook dar cand scriu parola pentru a mi se dezactiva contul imi spune ca nu e buna desi merge sa intru pe cont cu ea ...stie cineva ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Ottakringer a răspuns:

Am mai intalnit pe cineva azi cu aceeasi problema. E de la facebook. E o eroare de sistem. Stai linistita ca o sa se rezolve aceasta problema. Nu te panica happy