| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca nu te primesc la Academia de Politie daca ai cicatrici pe mana? :/

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu este adevarat. Nu ai voie cu tatuaje in zone vizibile.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu se ține cont foarte mult atâta timp cât e vorba de o cicatrice mică.

| danutzu96 a răspuns:

Daca nu sunt vizibile nu au treaba. Acelasi lucru si cu tatuajele.

| buffa a răspuns:

Da, e corect.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Doar daca sunt foarte vizibile si in locuri unde ies repede in evidenta.

| DanielaFD a răspuns:

Da, este adevarat. Doar daca acestea sunt foarte vizibile sau foarte mari (daca ies repede in evidenta). Daca sunt micute si nu prea se vad, nu ai probleme. Bafta!