| Alexia02 a întrebat:

Buna, deci vreau sa dau la Academia de politie, la politia de frontiera, insa am cateva cicatrici de la niste taieturi pe mana, voi avea vreo problema la viza medicala? Pe langa asta, am o geana blonda si una neagra din nastere.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vei vedea tu daca treci de testul psihologic. Pentru ca taieturile de la maini, le spun clar ca, esti instabila psihic si ai nevoie de o evaluare.

| Alexia02 explică (pentru Violleta2022):

Sunt foarte stabila psihic laughing nu sunt taieturi la vene, sunt doar niste zgarieturi care au lasat semne

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexia02):

Exact asa spun si cei labili psihic, desii actiunile tale cat si ale lor, contrazic afirmatia.