| salbars213 a întrebat:

Este normal sa existe tutoriale cu Cocktailuri molotov pe Youtube?
Si de exemplu daca se ajunge sa se distribuie acel videoclip si unul face asta, poate pati acel cineva ceva, cel ce a facut videoclipul?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu, se scoate ca zice ca e in scop educativ si sigur zice ori la inceput ori la final sa nu faci si tu acasa.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Btw daca e aia iti e frica esti la un click distanta de a afla cum sa faci bomba cu clor si folie de aluminiulaughing