| anonim_4396 a întrebat:

Esti controlat de politie sau de ceva daca piratezi programe, jocuri si filme?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Esti controlat si cercetat doar in cazul unei plangeri penale impotriva ta.

| mgtow a răspuns:

In unele cazuri mai prind hackeri

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Hai bre ca daca fac copii un program cumparat de mine si il dau vecinului, nu inseamna ca sunt hack-er.Aia sparge parole la pentagon.laughing

| sltlp a răspuns:

In ziua de azi esti controlat din clipa in care ai cumparat telefonul, ai alimentat pc-ul and so on. Deci da, esti controlat mereu, pentru ca privacy-ul azi e praf. Insa nu se ia nimeni de tine in tara daca nu exagerezi.

| intrlp a răspuns:

Ei iti stiu si localizarea, deci da.

| DrMundo a răspuns:

Nu, inca... dar depinde ce iei daca te rezumi la jocuri filme programe. fara chestii gen bani, e ok