| Pinocchio a întrebat:

Eu cred ca Ponta va fi presedinte al Romaniei (chiar daca nu doresc acest lucru).
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| darkmycs1 a răspuns:

Nu cred va fi

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cred că ar trebui să nu mai voteze toți inculții și maneliștii, aia cred, pentru că datorită aleșilor LOR a ajuns țara asta unde este, și se tot duce la vale...

| Doub a răspuns:

Probabil! Oricum, la ora actuala nimeni din Romania nu merita postul de presedinte.Nimeni nu se gandeste la tara sau popor.Toti vor putere.Asta e, si asa tara asta se duce de rapa!

| sublime89 a răspuns:

Da, romanii sunt suficient de prosti s-o faca si pe asta. Eu nu m-as mira.

| Varsson a răspuns:

Iese, il voteaza bugetarii si mosii.

| SyBy92 a răspuns:

Da, dar cred ca va fi dar ar fi mai bine sa vina un american, german, englez sa conduca tara decat niste minzerii care se gandesc numai la bani si putere fiindca nu-s de incredere atat am avut de spus!

| HeroTac a răspuns:

Na ce or vrea ei laughing