| coco112 a întrebat:

Cine credeti ca iese presedinte, nu stiu dc dar cred ca ponta

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu îmi pun toată încrederea în Iohannis şi alegătorii săi (plus cei treziţi în ceasul al 12-lea la realitate).

| RAY a răspuns:

Indiferent cine tot acelasi va vi, eu de cateva zile intreb ce ar putea face iohannis pentru Romania ca presedinte?
m-am uitat sa vad ce drepturi are un presedinte nu are nici o atributie guvernamentala, economica etc
deci nu poate schimba, chiar daca in spatele lui sunt hoti care il sprijina momentan, nu vezi ca nu le poate da afara pe cei 3 ca sa fie trimisi in fata justitiei, alea 6 case cred ca le-a primit de la fosti sasi care au plecat in Germania, salariile le ridica patronul nu guvernul, presedintele. preturilele fac tot ei, guvernul este ales sa puna taxe noi si sa faca legi pentru ei, avem nevoie de economie, economia nu se face cu vorbe si fapte, eu cred ca ponta va vi ales ca presedinte, uitate si pe pagini de fb ale celor doi sa vezi ipocrizie multa, o fi neamul sfant da cei din spatele lui sunt romani, cand o sa vina 300 de germani parlamentari si el o sai votez si eu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din pacate crezi bine.

numarul alegatorilor manipulati de galeti cu ulei si faina este multa mai mare decat al celor care inteleg ce se intampla cu adevarat in politica

| OnuOnulică a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere cu tine. Cu siguanta o sa fie Victor Ponta...are cele mai mari sanse.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Iohannis.

| Fesnic_Raluca_1995 a răspuns:

Eu zic ca Klaus Iohanis va iesi deaorece acum si romani sau straini din alte tari pot vota! Nimeni nu il sustine pe Ponta! Cel putin dupa proteste, discursuri si mesaje asa cred!

| Gabrielg29 a răspuns:

Indiferent cine iese nu o sa se schimbe nimic.