| AntoniaOrman a întrebat:

Exista o limita de varsta ca sa poti obtine viza pentru America? Adica, trebuie sa fii major?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu exista limita de virsta bineinteles.De ex o familie are copii minori si emigreaza in state.toti vor primi viza individual chiar si cei sugari, deci nu trebuie sa fii major pentru a primi o viza.

| Aria1Devraux a răspuns:

Da, trebuie sa ai 18 ani impliniti.

| Deeyuuuuu a răspuns:

Da,trebuia sa ai cel putin 18 ani pentru o viza si nu numai pentru America ci pentru orice alta tara.

| wheel a răspuns:

Nu, ii spui la consul ca te-a trimis mama sa cumperi oua din state si iti da viza D16 Shoping laughing