| enohpaun a întrebat:

Exista un termen folosit in legi si de catre institutii publice, atunci cand trimiti un document catre institutii.
Termenul defineste: atunci cand trimiti documentul pe mail, sa fie o scanare, foarte clara si sa se vada bine. Nu sa fie o poza cu telefonul unde se vede mobila sau alte obiecte din casa.
Toata definitia asta este cuprinsa intr-un singur cuvant.
Daca nu ma insel cuvantul incepea cu litera F.
Daca cunoasteti, va rog lasati un coment cu cuvantul acesta, as aprecia enorm ajutorul vostru. Multumesc

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Copie in format digital (fără mobilă sau alte chestii din casă), e bine așa?