| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo lege impotriva condusului cu castile pe urechi?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Da exista o lege impotriva condusului fara casti la motociclisti.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da! Pana si legea bunului simt!

cristian
| cristian a răspuns:

Da Codul rutier.

| psiholoaga a răspuns:

Nu stiu daca o lege explicita, dar mi se pare ca esti mai in siguranta daca asculti muzica in surdina, in boxe.

| elinea a răspuns:

Nu cred nici eu, ar fi coolmea, relaxe babe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar daca nu exista aceasta lege in curand o vor face, legile comunitare nu permit asa ceva...in afara de faptul ca este si logic de ce nu!

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Nu cred, de-aia exista head-phones. Legea interzice vorbitul la mobil in timpul condusului.