| Lawliet14 a întrebat:

Fratilor, ce treaba are energia nucleara cu "viitorul" acestei lumi? Sau mai bine zis are treaba cu o viitoare distrugere poate? Fiti atenti ce am observat!

Asta e logo-ul CERN si priviti cum se desface in 666. http://oi57.tinypic.com/2q0lhex.jpg

Sau, in 2014, stiti ca a fost un Summit Nuclear pentru Securitate. La Haga in Olanda. Si pe masa rotunda, erau hieroglife egiptene iar logo-ul o piramida. De fapt o piramida formata din mai multe piramide. Sursa, Russia Today: http://img.rt.com/files/news/24/21/90/00/000_par7832027. si.jpg Vreau sa adaug si ca toti liderii mondiali, printre care si presidentele Basescu, au purtat cate un logo cu piramida cu agrafa la piept MAI PUTIN BARACK OBAMA.

Ma scuzati de categorie dar mi s-a parut foarte interesant. Parerea mea este ca o sa va convingeti ce lepre sunt politicienii acestei lumi si cum s-au vandut majoritatea. De fapt si in Romania vedem ce corupti sunt, si nu numai din partea PSD ci si PD-L. Se descopera tot mai mult despre politicieni importanti din orice partid.

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Uuuuuuuuu, da, da.
Chiar e interesant.

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca in momentul desfacerii logoului nu folosesti si o semirotire vei obtine rezultatul 999. Doar daca fortezi si adaugi semirotirea tuturor cifrelor vei obtine 666. Sau de ce nu 696 sau 969? simple speculatii ale unor minti exaltate laughing

| Lawliet14 explică (pentru corbulalbrosu):

Omule, 999 nu reprezinta nimic. Iti arat mai multe logo-uri ce contin 666. Si pana codul de bare contine 666. DE CE?

| raMLesS a răspuns:

Interesant laughing.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mai lasa-ne, ai citit o stire de cacao sau cine stie la ce tampenie te-ai uitat pe youtube si acum crezi ca ai gasit cheia spre nemurire, sa-ti reamintesc ca aceasta categorie se numeste "Dragoste si sex"

| Suck a răspuns:

E logic ca in toata lumea asta sa existe chestii care contin 666, din orice poti ajunge la orice numar.

| pufulescu a răspuns:

Stai linistit, cei puternici nu vor sa distruga omenirea ba dimpotriva. Le trebuie cat mai multi sclavi obedienti care sa lucreze pentru bunastarea celor din umbra. Singura care trebuie anihilata este rasa alba fiindca are tendinte revolutionare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh mie tot imi plac asa chestii rolling on the floor

| Cosmiinna a răspuns:

Stati voi liniștiti, nu o sa ne distrugă nici rușii nici barack Obama. O va face pământul! Pentru ca va veni timpul în care el se va întoarce și va schimba polurile. Și partea proasta e ca deja a început, de încălzirea globală ai auzit? De cutremurul din Nepal ai auzit? O sa urmeze vulcanii, tsunami-uri și multe altele, pentru ca toata mizeria asta omenească a uitat ca exista ceva mult mai presus decât bani, "putere". Te rog sa te informezi despre acest lucru. Acum când va veni poate fi peste 5 ani sau 100. Poate chiar maine

| AnNéVidoff a răspuns:

E clar ca in Zona 51 au bombe nucleare! happy
Atentie Clark!
Americanii au investit in cercetare si in arme de 3 ori mai mult decat Romania investeste in tara! happy
Rusia ne-a amenintat indirect,nu vad de ce nu ne-ar putea si ataca! happy
Energia nucleara ne poate omori si Iluminatti exista! happy
Exista pentru aceleasi argumente cu care spui ca nu! happy
Nu stii, nu spui ca nu exista! happy
E posibil sa murim din cauza bombelor sau a armamentului nuclear! happy
Adica nu am fi primii! laughing
Lumea nu cumpara arme si bombe pentru ca nu are cu ce sa isi umple timpul sau garajul! laughing)
Ai vazut repezentatia in care Rusia a aratat focoasele si tancurile? :? happy
Rusia sigur speculeaza ceva sau vrea sa atace! happy
Altfel de ce sa cumperi atatea arme! happy
Tu daca ai fii singur pe pamant si in univers, ca presedinte al unei galaxi si tari, ai lua tancuri ca sa ce? laughing)))))
In final tot murim, mai conteaza cum? Sincer...:-P

| AlexanderHamilton a răspuns:

Faza cu energia Nucleara, untr-un moment ne va distruge, daca nu cumva ne distrugem pana atunci cu altceva.

Faza cu simbolurile, parerea mea e ca inca nu stim ce reprezinta aceasta piramida ( va rog nu dati link la nu stiu ce documentar ca Illuminati; stana etc. ) poate insemna orice, pana la urma de presupune ca este o organizatie secreta.