| Z4z4 a întrebat:

FUNDA! Trebuie la o ora de la scoala sa fac un ziar (pe nota ) despre ce ar trebui sa scriu in el? Unde gasesc ceva stiri mai noi? Un nume pentru ziar? Cam de cate pagini sa-l fac? In ce ordine sa asez domeniile? nu trebuie sa raspundeti la toate intrebarile, ajutati-ma cat de cat, nu uitati dau funda! Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-mi un mesaj si te ajut, eu stiu multe, am o revista pe net.

| Omulambitious a răspuns:

Am facut si eu am luat niste coli pe care am scris glume(bancuri) stiri de pe crime time si pro tv.ro si niste desene.Am mai pus sh horoscop si colile le-am capsat sa fie ca un ziar si am facut si un cd(sidiu) din hartie, l-am colorat si l-am lipit cu scochy si am scris pe el:Lumea animalelor (POTI FACE CA mine am luat 10big grin)

| JustPassingBy a răspuns:

Poti face un ziar cu titlul Noutatea,poti scrie despre noutati de la scoala, din moda, stiri noi, eu ti-as da idei dar daca vrei sa-ti dau trimite-mi un mesaj si o sa te ajut, scrie-mi in mesajul ala ca este vb despre ziar si spune-mi cum trebuie sa fie, si o sa te ajuthappy