| ytrewq a întrebat:

Heeey lume! As avea nevoie de putin ajutor, va rog! :3 Vreau sa ma inscriu la scoala de soferi si in fisa pe care am primit.o de la secretariat (pentru vizita medicala) scrie si despre "obstetrica ginecologie". In primul rand, de ce ar fi nevoie de asa ceva pentru permis? laughing Si in al doilea rand, va rog sa-mi spuneti (cei ce cunoasteti sau ati trecut prin asa ceva) in ce consta aceasta vizita la ginecologie, mai ales ca nu mi.am inceput viata sexuala si nu ar avea de ce sa.mi faca atatea investigatii happy Fara misto, va rog, chiar e important pentru mine laughing Va multumesc!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"... de ce ar fi nevoie de asa ceva pentru permis? "
Mda, bună întrebarea rolling on the floor
Dacă aşa se cere, NU ai ce face : trebuie să ai şi viza acelui medic!

La ginecolog NU prea are ce să-ţi facă happy
Îţi pune câteva întrebări şi atât!
Apoi îţi pune viza pe Fişa respectivă happy

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| Diman_Rozeta_1960 a răspuns:

Pai nu ti-ai inceput viata sexuala si vrei permis? ^^

| Diman_Rozeta_1960 a răspuns:

Am eu un baiat "disponibil"