| PrecioussGirl a întrebat:

In legatura cu fisa medicala de care am nevoie la scoala de soferi as dori sa stiu ce imi face la spital ca sa zic asa. Ma voi duce la Malaxa pentru ca e cel mai aproape de mine si este una dintre clinice care se ocupa cu asa ceva si as dori sa stiu ce investigatii imi face. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Trebuie sa ai avizul apt,sanatos din punct de vedere la toate ex de specialitate:ortopedie,oftalmologie, ORL, neurologie, interne si ginecologie daca esti fata.Ex. oftalmologic este cel mai important, daca nu vezi bine nu primesti avizul medical.

| michael5813 a răspuns:

Sunt doar cele obisnuite : vaz, auz atentia distribuitiva si reflexe etc. nu ai de ce sa te ingrijorezi daca nu ai probleme medicale serioase!