| BATTLEGROUND a întrebat:

Hei TPU

ce parere aveti despre asta?

https://conspiratiisimistere.wordpress.com/......subtera ne/

credeti ca pe pamant exista asemenea locatii de domeniul sf? auzeam adesea vorba aceia ca cica viata bate filmul! si ma gandesc la aceste locatii care depasesc imaginatia si credibilitatea noastra a oamenilor de rand care nu cunoastem adevaratele mistere ale lumii in care traim sad

1 răspuns:
| Vasile_Francisc_1980 a răspuns:

Exista mai multe decat iti imaginezi. de exemplu, la noi in Bucuresti, la metrou politehnica, e de ani buni un teren parasit acolo. la intersectia vasile milea cu iuliu maniu. dedesubt e baza militara de peste 50 de ani. dupa 89 nu intri acolo nici basescu daca ai fi. pe vremea lui ceausescu se ducea un prieten acolo, ca lucra ta-su acolo. faceau aia arme si parti pentru avioane. acum nu se stie ce fac.

uite, asta e zona, pe google maps
https://www.google.ro/......17z/data=! 4m2! 3m1! 1s0x40b201c696c3c483:0xdb14a955a92d94d5? hl=ro

intre ibm Romania si catc Romania. sub tot gri-ul ala e baza militara