| Iulichan a întrebat:

Stie cineva cum poti transporta un caine cu avionul? si cam care ar fi consecintele?
Funda

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare companie aeriana are propriile reguli. In principiu trebuie sa ai un caine sanatos cu pasaport

| Elly94sweet a răspuns:

Stiu ca trebuie sa aiba toate vaccinurile, pasaport, microcipare, nu stiu ce cusca speciala unde sa aiba apa+mancare.eu n-as face asta.mai rau il chinui.+de asta poate sa i se faca rau mai ales ca pe avion sunt turbulente. poate ca exista de la veterinar niste pastilute sa se relaxeze pe drum, pentru ca poate schelalai /latra/voma.