| fllory a întrebat:

Buna :*!
Cine imi spune de ce am nevoie pentru a transporta un caine cu avionul avand microcip, pasaport, buletin de analize...adica toate actele necesare.
Vreau sa stiu ce mai cer cei de la aeroport in afara de acte... e un caine de talie mica, tip bichon... big grin

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti mai trebuie bilet! Costa in medie 30 de euro pentru Europa!

| ICPreda a răspuns:

Salut! Sper ca acest link sa iti fie de folos! http://www.blog.petz.ro/......din-tara/. Nu uita de asemenea pretul biletului pentru patrupedul tau care este undeva la 40Euro plus o taxa ( in cazul TAROM ) de 8 Euro pe Kg ( cainele + cusca ). Va doresc un zbor placut!

| florin08 a răspuns:

Pasaport!laughing)glumesc mai platesti o taxa.