| anonim_4396 a întrebat:

Http://ziarero.antena3.ro/article/view/id/25758.priviti comentariul de jos si raspundeti,cat credeti ca mai dureaza pana la implantarea cipurilor biometrice,actiune de supraveghere permanenta a individului si a anularii libertatii sale, totul ascuns sub bune si frumoase intentii?

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

Mi-ar place sa-ti implanteze un cip in cap cu cele doua testamente sa ajungi sef la Vatican, uite asa de-ai dreaku sa avem si noi Papa Titiplesca al nostru. Iar romanilor sa le fie implantat cipul Titiplesca sa fim tara cu cei mai muti otelari pe metru patrat si cu productia de otel cea mai mare din lume sa realizam cincinalul in patru ani si jumatate.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca o sa fie implantate vreodata la toti, daca persoanele nu o sa-si dea acordul. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu voi citi pentru ca stiu perfect despre ce este vorba.Cazul a fost dezbatut emisiuni la rind pe OTV la "Se intimpla acum".Nu se va intimpla asta niciodata, dar vor fi incercari.Luarea unei asemenea masuri pe plan international, ar duce la o razvratire a intregii populatii, la haos general si abia atunci vor vedea ce inseamna sa ridici intreaga populatie contra.Nu toti oamenii pot fi dusi cu vorba.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hombre? ai grija ce-ti doresti.s-ar putea sa se indeplineasca.[Doamne fereste]