| eu1893 a întrebat:

Imi zice cineva cum obtin viza pentru Rusia si care sunt costurile, dar si timpul de asteptare. Doresc sa vizitez un amic stabilit acolo.Va rog mult un raspuns happy

Răspuns Câştigător
| QueenofLove a răspuns:

Buna...ca sa obtii viza in Rusia trebuie sa mearga prietenul tau la consul si sa iti faca o invitatie.Aceasta trebuie aprobata in max 30 de zile.Te va intreba daca ai cazier sau antecedente negative...Mult succes si vacanta placuta!

2 răspunsuri:
| anonim_6689 a răspuns:

Pai du-te la agentiile de voiaj.intreba costul.bafta!

| FlorinIulian a răspuns:

Nu sunt bun pe cibernetica dar la organizare activitati foarte bun