| Ben. a întrebat:

In blogul asta, sunt unii mai cu prioritate decat altii, la a intreba sau la a raspunde? adica unii mai egali decat ceilalti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. toti suntem egali pana si cei care nu sunt logati si dau raspunsuri sau pun intrebari = Anonimi
Ca doar suntem toti pentru unu si unu pentru toti (TPU) happy

3 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

In nici un caz! Oricine poate raspunde si pune intrebari. Nu stiu la ce te referi sau de ce te simti ofensat. Nimeni nu beneficiaza de un tratament preferential.

| nicky a răspuns:

Nu, aici toti suntem egali. Totul depinde doar de raspunsuri si intrebari. Daca te referi la punctaje atunci afla ca si tu poti face puncte prin simplu fapt ca dai raspunsuri la intrebari, raspunsuri care pot ajuta pe cei care intreaba. Succes.

| otypa a răspuns:

toti avem aceeasi prioritate