| ElifElle a întrebat:

In cat timp trebuie sa scot buletinul daca implinesc 14 ani?

7 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Unii şi-l fac şi înainte de a împlini 14 ani! Eu l-am făcut cu două zile mai târziu după ce am împlinit vârsta.

| einenebun23 a răspuns:

Pai inainte sa ai 14 ani du-te si fa-ti actele necesare si depune-le inainte cu cateva zile sa implinesti varsta sau dupa dar nu intarzia foarte mult ca e important buletinul.

| 2B a răspuns:

Buna! Il poti scoate in maxim 2 saptamani! Mult success!

| ElifElle explică (pentru 2B):

Pana la implinrea varsetei sau dupa?

| 2B a răspuns (pentru ElifElle):

El mi l-am facut dupa! Peste 3 zile cam asa

| AndutzaTa a răspuns:

Pai cat de repede poti, de exemplu daca azi implinesti 14 ani, daca maine poti sa mergi sa scoti buletinul ar fi foarte bine! Si dupa ce ai facut poza si ai depus actele dupa o saptamana il poti scoate!