| biencutza_7855 a întrebat:

Eu implinesc 14 ani pe 21 iunie si trebuie sa imi fac buletinul.De ce acte am nevoie si cat timp va dura pana imi va da buletinul? Cum pot veni(adica machiata ...aranjata)?

Răspuns Câştigător
| HQMada a răspuns:

De certficatu de nastere. Si mai mult de o sapramana nu dureaza
si poti sa te duci cum vrei dar nu macheata strident un strugurel putin rimel fard de culoarea pielii sau un rozz deschis dar nu macheata strident

4 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

E vorba de o poza, nu e nunta/banchet sa te machiezi atat de tare!

Eu zic sa fii cat mai naturala, putin rimel/dermatograf un gloss si vei arata stas!

| divinuu a răspuns:

La multi ani!:*

| FeTTiza a răspuns:

Machiata si aranjata daca ai parul cu mult volum si daca nu ai placa poti sa te duci la coafor costa cam 10 lei pentru ca orcine arata mai bine cu parul desfacut si daca ai acnee pe fata un fond de ten face minunibig grin

| denisinho32 a răspuns:

Cam o zi, fii tu insati