| AvalohAlyn a întrebat:

În cine sa îmi pun încrederea mai bine? In PNL sau in USR PLUS? Mă mai gândeam la Pro Romania.Nu vreau sa aud de PSD.Dar sunt indecis.Voi cu cine votați?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intrebarea foarte grea si chiar n-as putea da un raspuns pe care sa il socotesc sigur corect, dar ar fi bine sa mai alegem si persoane noi.
Voi vota cu USR-PLUS.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu vrei sa auzi de psd de ce amintesti de pro Romania care practiv e format din aceeasi psd isti care nu se mai inteleg cu Dragnea.

Voi vota USR pentru ca e o noua clasa politica si vreau sa le ofer sansa sa arate ca pot face politica si altfel.