| skif2skif a întrebat:

Incep sa cada capete? vis a vis de Adrian Nastase...

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu incep sa cada capete, incepe ofensiva disperata impotriva opozitiei.

| NuDauFunda a răspuns:

Se apropie alegerile, justitia e in mana puterii, e normal sa 'cada capete' in perioada astawinking Nu ca Nastase n-ar fi vinovat, dar sunt atatia hoti in tara asta care stau bine mersi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aiurea. Praf in ochi, doar e an electoral si trebuie sa ni se creeze impresia ca justitia se ocupa si de marii corupti. Cu asta, puterea a impuscat doi iepuri dintr-un foc. Pe linga impresia ca se face ceva, trebuie pregatit si terenul pentru alegeri. Asa ca, se discrediteaza unii pe altii.