| name50 a întrebat:

Invatamantul liceal, continuarea a10 clase se poate facedupa 35 de ani?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ai absolvit 10 clase, atunci se poate să-ţi continui studiile doar la seral sau la frecvenţă redusă.

Pentru a afla ce licee au clase de seral & frecvenţă redusă, trebuie să mergi la I.S.J. şi să întrebi.
Apoi, cam la începutul lunii iulie încep înscrierile...

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate face, la seral sau la frecventa redusa.

| name50 explică (pentru Ioandelasal):

Imi poti spune mao multe detalii de urmat sau ceva de ajutor?

| Ioandelasal a răspuns (pentru name50):

Vezi pe site-ul ISJ din judetul tau ce licee au invatamant seral sau cu frecventa redusa si te interesezi la liceul cel mai apropiat sau mai convenabil tie.

| name50 explică:

Locatie in pitesti sau slatina