| Aihao19 a întrebat:

La voi in oras sunt autobuze noi,moderne, decente in transportul in comun? Conditii adica

8 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Doar putine, majoritatea nu.

| nopainkiller a răspuns:

Desigur, in Iasi sunt conditii destul de bune pentru a calatori in comun... Printre aceastea se enumera si Ami Turing-ul.

| Deserth a răspuns:

Este detoate in Romania havem si conditii

| darrio2007 a răspuns:

Da. De ce intrebi?

| RickyxD a răspuns:

Da, asa si asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru nopainkiller):

Vorbești cumva de conservele alea? laughing

Dacă te referi la mijlocul de transport intern, da.

| Jouliete a răspuns:

Da sunt autobuze moderne au si aer conditionat la mine, pun muzica si au lumini la fiecare scaun.

| ImUnlord a răspuns:

Locuiesc in Constanta. Da, sunt niste autobuze retaltv noi, luate din 2000 incoace cred, dar au niste scaune foarte tari, exceptand cateva, care sunt foarte recente si au huse un pic mai moi.