| AvalohAlyn a întrebat:

Cum apreciati calitatea serviciului public de transport in comun de la voi?
La voi in oras exista autobuze noi,moderne, confortabile sau vechi si luate SH?

Răspuns Câştigător
| Thyself a răspuns:

Sunt foarte mulţumit, chiar e o plăcere să mergi cu autobuzul aici dacă nu e mega full. Când a câștigat licitaţia noua firmă, acum doi ani, a venit cu autobuze noi, foarte moderne. Aerul condiţionat nu mai e lux cum era odată și parcă și vânzătoarele de bilete sunt mai bine instruite. Plus că timp de un an a fost biletul 1 leu. Nici acum nu e mult, doar 1, 6 lei. La standarde aproape de autocar, poate chiar mai bune că stai foarte comod pe scaun, e foarte aerisit ca spaţiere. Autobuzele au și rampe și scaun pentru persoane cu handicap.

http://estnews.ro/......incinoase/

| AvalohAlyn explică (pentru Thyself):

De care oras vorbesti?

| Thyself a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Bârlad

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In Iasi am vazut ca au reinoit tot parcul auto. Doar autobuze noi

| Superior a răspuns:

In Bucuresti cica a cumparat altele noi Mercedes, dar le baga abia la inceputul lui 2019.

| aimullah123 a răspuns:

Unele cat de cat confortabile doar ca te inghesuie in masina pentru ca baga soferul o gramada de oameni. sad