| KiszMy a întrebat:

Legea care sporește imunitatea judecătorilor CCR a fost adoptată de Camera Deputaților, urmând să treacă de Senat. În același timp, la CCR se judecă constituționalitatea unui articol de lege care nu-i permite președintelui PSD și al Camerei Deputaților să ocupe funcția de premier.
Credeți că între președintele CCR și președintele PSD există un protocol secret?

1 răspuns:
| Kogaion a răspuns:

Toti din CCR sunt ofiteri acoperiti, cine e prieten cu cei din SRI e prieten si cu ei.