| asaasa a întrebat:

M-am inscris pentru alegeri ca supraveghetor sau ce o fi pe acolo.Nu stiu pe ce post voi fi.La ce sa ma astept?

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Daca nu ai primit raspuns pana acum inseamna ca nu ai fost admis/a, dar daca mergi supraveghetor din partea unui partid se schimba situatia, te uiti si mananci gratis.

| anonim a răspuns:

Este bine.insa trebuie sa fii atent la ceilalti.cu ce partid mergi la sectia de vortare? sa stii ca nu este greu, ba chiar placut.

| moonY a răspuns:

Voturi falsificate.certuri.nervi, nopti pierdute.si alune gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa stai ori in sectia de votare ( daca-ti permite presedintele sectiei ) ori pe holuri. Ar trebui sa te instruiasca aia cere te-au pus.
N-o sa faci nimic. Doar o sa te uiti la aia din comisia sectiei de votare.