| AndyPeScurt a întrebat:

MAsinile de politie pot parca in statia de autobuz?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca sunt in misiune, in rest sunt ca orice alt participant la trafic

| RobertMoon a răspuns:

Nu.

| presus a răspuns:

Pot daca sunt intr-o interventie.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Doar in timpul unei activitati speciale cazuri de 5% restul 95% abuz in serviciu...profita 80% din participantii normali la trafic nu cunosc regulile sau nu se complica cu situatia in care ei le incalca.

| RazvanFlorea1993 a răspuns:

Orice masina poate parca doar in locuri special amenajate. In statia de autobuz doar stationeaza.

| AndyPeScurt explică:

Nu era masina de patrula era un logan alb care are radar pe ea.