Întrebare recomandată | RAY a întrebat:

Mergeti la vot?

47 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Nu!

| ElectroAngel a răspuns:

Cred laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merită.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu merg, nu-mi place nici un candidat din colegiile mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Jocurile sunt deja facute, ce rost mai are sa merg sa votez?

| FollowTheLight a răspuns:

Sunt minora, si daca nu asi fi, vremea e oribila afara, si chiar de ar fi soare...nu. happy

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu. Am sub 18 ani.happy

| ady4ever a răspuns:

Categoric NU!

| YoOYoO a răspuns:

Sal'tare!
Vad atat de multi cu,, Nu. ca n-are niciun rost!". N-a avut niciun rost iesirea in strada din iarna trecuta pentru SMURD si ce cu Boc? Eu spun ca e mai bine sa-ncercam... pacat ca-s minorahappy.

| IMC90 a răspuns:

Nu merg

| spaghetty a răspuns:

Eu am 15 ani si chiar daca as avea 18 tot nu m-as duce
Dece?tongueai alegi pe x sau y tot acelasi rahat iese, tot la fel vor fi salariile si pensiile tot la fel va fi ca pana acum nu se va schimba nimic.

| XBrunetteX a răspuns:

Am sub 18 ani, dar chiar daca as avea varsta necesara nu as merge. straight face

| DakotaRoyse a răspuns:

Mai la anul...

| c0ton a răspuns:

Nu!

| Jijell a răspuns:

Eu merg. Daca ne-am duce macar 50% de fiecare data, alta ar fi situatia in tara, nu s-ar mai putea face atatea manevre.

| Grove1234567890 a răspuns:

Nu.Sub 18 ani.

| Yasmine1999 a răspuns:

NU! deoarece oricum noi votam ceva si iesa cine vor ei!
P.S.:Asi fi mers la vot daca ne dadeau ceva, asa daca merg la vot da in schimb, nimic TARII!

| LolaLollita a răspuns:

Am fost la prima ora. Macar din respect pentru cei ce au luptat ca noi, in zilele astea, sa ne putem exprima votul.

| mgtow a răspuns:

Uite vezi toti cu NU in fata, dupa aia se plang ca o duc rau in tara lor, pot spune ca sant niste... dar nu are rost sa mai continui. E si pesimismul asta care le-a stricat mintea multor romani din pacate. Acum sa fim siguri ca mai sant mincinosi care zic una si fac alta pentru ca omul e curva cu 2 fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU

| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Cu toate ca avem acest drept, de vot, nu prea mergem la vot. Este alegerea fiecăruia, sunt și unele criterii, primul fiind candidații. Nu poți vota dacă nu îți inspiră încredere niciunul dintre ei.

O zi frumoasă!

| BlackDice a răspuns:

Nu cunosc nici macar unul singur dintre candidati, deci NU!

| SăȘtiCăMereu a răspuns:

Parinti laughing

| Paulaaaaaaaaaa a răspuns:

Oameni buni, ce ce cu răspunsurile astea imature? Am 15 ani si daca as putea sa votez as face-o pentru ca daca ne dorim o schimbare nu trebuie sa așteptăm sa schimbe alții ceva, trebuie sa ajutam si noi la schimbare, cum vreți sa se schimbe ceva daca voi nu mergeți la vot? Daca nu incerci sau daca nu riști e imposibil sa castigi!
Mergeți la vot si luați parte la schimbare!

| dragos9234 a răspuns:

NU!

| onasis1961 a răspuns:

Nu! Nu! Nu!

| KristalPop a răspuns:

Nu.

| Alpha11 a răspuns:

Nu. ar fi un efort inutil

| Motanime a răspuns:

Niciodata, sa ma inbulzesc aiurea pentru altii? De ce sa ma zgarii pe ochi dupa aceea ca l-am votat? M-ai bine nu

| bloodyhell a răspuns:

Nu

Întrebări similare