| Sy_Atat_Andrey_1988 a întrebat:

Mi-a venit acasa un aviz... scrie total post. Aviz postal cine poate sa-mi spuna si mie ce poate fi? plzzz urgent

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Un lucrător al Poștei Române te poate lămuri cel mai clar.
Nu așteptai niciun colect sau scrisoare cu confirmare de primire?!

În fine, du-te la cel mai apropiat oficiu poștal și întreabă acolo. Noi n-avem nici cea mai mică șansă să știm despre ce-i vorba.

Salam alekum.

| tomthecat a răspuns:

Ia legătura cu serviciul TOTAL POST şi dânşii îţi vor spune despre ce e vorba :

http://www.totalpost.ro/contact.html

| Rosu_Constantin_1970 a răspuns:

Mi-a venit acasa un aviz scrie total post. Aviz postal cine poate să-mi spuna si mie ce poate fi