| CravataAlbastra a întrebat:

Mi-am facut poza pentru permis auto, am luat sala, astept sa dau traseul. Intrebarea e, pot sa fac alta poza pentru permis pana dau traseul?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil nu

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred happy

| zilog a răspuns:

Nu

| CravataAlbastra explică (pentru zilog):

De ce?

| suntserios a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Pentru ca exista o procedura si nu ii pasa nimanui ca tie nu iti place poza.

| CravataAlbastra explică (pentru suntserios):

Din moment ce nu e tiparit permisul nu poate sa schimbe poza aia, mare lucru.

| suntserios a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Ai iesit in pozitia care trebuie si cu ochii deschisi la camera? Daca da treci peste, nu ii pasa nimanui cum arati in poza. Serios acum.

| Andrei200202 a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Din moment ce ai facut o poza pentru ce mai vrei sa faci alta? Crezi ca o să umblii cu permisul la gât? Mare lucru
Nu i pasă nimănui că ție nu ți place poza

| CravataAlbastra explică (pentru Andrei200202):

Stiu... : ((( dar am iesit deformata rau ca asa nu -mi pasa nici mie

| CravataAlbastra explică (pentru suntserios):

Am iesit cu ochii intredeschisi si deformata, da-o dreacu cine o fi pus-o pe aia acolo

| zilog a răspuns (pentru CravataAlbastra):

IL PIERZI si iti face alta poza!

| CravataAlbastra explică (pentru zilog):

La asta m-am gandit si eu : ))

| ƘЭлT a răspuns:

Oricum nu se vede prea clar pe permis fata nu te gandi ca-i ca-n buletin.