| ClaudiuMadalin1999 a întrebat:

Mi s-a furat buletinul si restul actelor si am nevoie neaparata de niste bani. Pot amaneta ceva daca am poza pe telefon cu buletinul?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O, stai ca tu esti baiatul cu drogurile care acum ai iesit din spital si probabil vrei sa vinzi lucurile parintilor, ca sa-ti cumperi droguri, asa-i?
Acum am inteles, parintii ti-au luat actele ca sa nu mai scoti bani si tu ai furat din casa si vrei sa vinzi la amanet, ca sa cumperi droguri.
Noroc ca cei de la amanet nu dau bani, fara buletinul in original.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu poti, ei vor originalul nu poză nu copie

| daniela1107 a răspuns:

Da, poți!