| andreea_4451 a întrebat:

Nu prea pare a intrebare, dar, va place poza mea de la avatar? Nu ca ma laud...

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este frumoasă, copile.
Pa, pa.

| Hombre a răspuns:

Ai gresit "santieru". Fabrica de laude si aprecieri este in alta parte.

| Razvan a răspuns:

Prima literita din alfabetthinking
Reprezinta(the sistem is cheking...thinking) litera A de tipar. Daca era de mana aveai un plus(the sistem in smileing...tongue)

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dabig grin Mie imi placelove struck

| Spintecatorul a răspuns:

Da. Tu ai facut-o?

| Alex_7297 a răspuns:

Nu îmi place!

| Aiwendil a răspuns:

E un "A" dragut! Pune o alta intrebare unde chiar ai nevoie de sfaturi ca asa te faci de ras.Bye!

| LNK a răspuns:

Nu ca nu prea pare, chiar nu e o intrebare. Poate ca se termina cu semnul intrebarii, dar nu e o intrebare. Cel putin nu una care sa se incadreze in "Legislatie, Politic & Social". Mai bine la "Timp liber".
Despre avatar, ce sa spun? E... OK. Initiala numelui tau, mai mult de atat ce as putea spune?

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

N-ai ce face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste o carte straight face Alta intrebare nu ai gasit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este poza ci un GIF animat. Dar e dragut, bravo.

| Silviu591 a răspuns:

Seamana cu un inel.seamana cu un bughet de flori.seamana cu o masina.esti tampita? seamana cu un "A".

| Яùxsi a răspuns:

Da, foarte frumoasa. Prima litera din alfabet, initiala numelui tau.love struck
dar tie a mea?! laughing

| Ramina a răspuns:

Wow :O senzational! straight face minunata poza straight face. termina cu prostiile astea happy

Răspuns utilizator avertizat
| e m i l y a răspuns:

Da, este fascinanta intr'adevar...

| another_emo_girl a răspuns:

Da, avatarul tau e chiar dragut. mie imi place