| ellyd a întrebat:

Stiu ca pare o intrebare stupida, dar cum imi pun o poza la avatar?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
Succes.

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Nu este stupidă! Urmează aceşti paşi:
1. Unde scrie "Logat ca ellyd", mai jos scrie: "Trimite felicitări", "Vizualizare profil", "Editare date logare" şi "Editare profil"
2. Dă pe "Editare Profil"
3. Apasă pe " Răsfoire"
4. Dacă ai poze în calculator, dai dublu clik pe poza care o vrei.
5. Dar, poza nu va apărea imediat. Va trebui să aştepţi 24 de ore până va apărea!
Cred că te-am lămurit. O zi bună, şi sărbători fericite!

| adεLііηa a răspuns:

Intri pe editare profil si dai la rasfoire si iti alegi fotografia care vrei sa o pui la avatar.