| kiddutssa a întrebat:

O, am aflat ca exista momentan o "promotie " la Brd in care poti sa iti faci un card personalizat. Eu am deja card la ei de un an si jumatate dar as vrea sa il schimb si sa il "personalizez" si eu. Am intrat pe site la Brd dar nu m-au lamurit. A schimbat careva dintre voi cardul vechi cu unul nou personalizat? Daca da, ce presupune?!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La eliberarea unui card se percepe o taxă de emitere și o dată pe an se plătește taxă de întreținere cont!
Poți face unul personalizat și să-l păstrezi în paralel și pe cel actual dar poți foarte bine să închizi linia de cont împreună cu cardul și să rămâi cu cel nou, personalizat.
Mare grijă la dobânzile și comisioanele percepute de bancă.
Pa, pa.

| kiddutssa explică:

Hmmm.deci sa inteleg ca de fapt faza cu cardul personalizat e doar un mod in care sa mai scoata ceva bani de la oameni.ca peste tot...hmmm merci porcusorwinking

| IIIsus a răspuns:

L-am schimbat eu, nu trebuie decat sa mergi la un sediu brd, completezi niste rahaturi si te costa 50 de RON (lucru pe care eu l-am aflat tarziu) Iti ramane si cardul vechi, le poti folosi pe amandoua.

| IIIsus a răspuns:

Wtf, unde e raspunsul meu?