| Valy_8786 a întrebat:

Occidentalii au si ei cocalari?(sau sunt produse 100% romanesti )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles! Franta, Spania si Italia colcaie de ei. De regula tarile latine sunt fruntase, lasandu-i pe romani la o parte. laughing

7 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Parca mai bine cacanari.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Bineinteles, cu diferentele si asemanarile de rigoare, au si ei "cocalarii" si "pitipoancele" lor.

lolita
| lolita a răspuns:

Da, cocalari se intalnesc pe toata suprafata pamantului. laughing

identitate
| identitate a răspuns:

Nu! Cei care sunt cocalari acolo sunt 100% "produse" din import!

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Cu siguranta NU sunt doar in Romania. Doar ca in alte tari au alte denumiri. laughing
Am auzit ca in America, Akon e considerat un fel de cocalar dar, cum am mai zis, sub alta denumire. Imi cer scuze pentru fani, eu asa am auzit...
Si oricum, un "cocalar" e identificat dupa cum se comporta, cum se imbraca etc. Nu? Cu siguranta ca sunt si in alte tari oameni care ies din tiparele normalitatii si se indreapta spre prostie. [caci, dupa parerea mea, asa sunt cocalarii] straight face
Fiecare tara are standardele ei, dar nu toti le respecta.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te asigur eu ca sunt peste tot. Doar ca noi, romani vedem doar partea plina a paharului altor tari.
Bafta.