| Al3xu7Zu a întrebat:

Pentru toti cocalari!?

Răspuns Câştigător
| laurentiu_9029 a răspuns:

Te sustin!

13 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Poate cocalarii si nu "cocalari", vai, vai, vai mai, cocalare.
Deci, atentie, cei care aveti freza naclaita de gel si foarte motzata, cei care purtati lanturi groase de aur de peste 1 kg, cu medalioane cat lipia chiar si mai mari, imbracati in tricouri mulate, de culoare roz sau bleu, inscriptionate cu cuvinte ce nu pot fi reproduse in limba romana, va cauta @Al3xu7Zu.
Urmatorul anunt pentru cocalarul sofer, cel betiv, mistocar si sa nu le uitam pe fetele cocalar, buzate si tatoase.
Stiti ce-i uneste pe toti...muzica, dar nu orice fel de muzica, ci doar manelele. Traiesc in mijlocul nostru si trebuie sa-i acceptam asa cum sunt ei, dar sa stiti ca unii se poarta exact la fel dar habar nu au ce titlu nobil poarta...cocalar.

| elena a răspuns:

Http://www.220.ro/N6w2cLLz5N/Ce-Este-Un-Cocalar

Iata din ce categorie sociala, normal, face parte @Al3xu7Zu, uitati-va, ascultati si va minunati...sunt ai nostri, merg alaturi de noi astazi, maine se va cerne faina de tarite, asa ca haideti sa-i suportam asa cum sunt.

| AvalohAlyn a răspuns:

Si care-i intrebarea?

| viatadecacatt a răspuns:

Asa ziceam si eulaughing

| ecristinamc a răspuns:

Inseamna ca ti-o sugi singur baietelaughing
Ai o poza la avatar de zici ca esti staticarolling on the floor)))

| danaalexa a răspuns:

Pentru toti coca ce?

| alexzender a răspuns:

Ecristinamc
bun raspuns laughing))

| andrew_9324 a răspuns:

Bine, schimba poza de la profil si te cred!
Ps. E metoda sigura de a te sinucide cu aia la gat?

| andrew_9324 a răspuns:

Bine, schimba poza de la profil si te cred!
Ps. e o metoda sigura de a te sinucide cu aia la gat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai baiete, eu te-as incadra usor in categoria 'cocalari'. Poza, ortografia si atitudinea ta imi sunt argumente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off! Sar iepurii din vizuina ca si cocalarii din masina tongue. Care-i problema ta?

Răspuns utilizator avertizat