| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

Pentru a obtine o ancheta sociala( de la primarie) cu privire la faptul ca nu realizez venituri de pe urma imobilului sau a terenului pe care-l detin, trebuie sa ma duc eu personal sa depun actele necesare si sa completez o cerere? Sau poate si o persoana din familie? Din pacate nu ma aflu in oras, iar sa ma intorc nu pot :/ De asemenea, stiti cumva cam cat timp ar dura eliberarea unor asemenea documente? Am nevoie de ele cat de curand posibil :_) Multumesc!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Prin notar poti imputernici pe cineva sa faca asta in numele tau.