| JhonHatzz a întrebat:

Pentru cei care merg cu trenul, elevi sau studenti, nu am carnet de elev, nu l-am primit niciodata si acum sunt in vacanta nu pot sa il iau.
Daaar, am un carnet mai vechi a cuiva care a fost la acelasi liceu. Daca schimb poza cu a mea, bate la ochi? Gen nu imi cere buletinul sau ceva, nu?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca te controleaza si sigur descopera falsul te-ai facut cu un dosar penal pentru fals in inscrisuri si uz de fals, asa ca te sfatuiesc sa nu o faci.

| Feri5 a răspuns:

Exact cum a spus si colegul, te alegi cu dosar penal.

| YesorNo a răspuns:

Iti cere buletinul. Reducerea pentru elevi/studenti se face doar pe baza de buletin