| DanielDanny a întrebat:

Pentru cineva care e in carantina si trebuie sa trimita o declaratie pe proprie raspundere ca nu are venituri pentru refacerea contractului de chirie la ANL.

Poate sa o trimita online prin email daca are posibilitatea sa scoata la imprimanta si sa scaneze actele completate?

Intreb pentru cineva care spune sa maine e ultima zi de depus actele! Ce poate face?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Spune-i să sune la numărul de telefon, afișat pe contractul incheiat cu ei și să-i întrebe.