| ..pYtBulL.. a întrebat:

Pot sa ma duc la poza de buletin in tricoubig grin?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Actele normative care reglementeaza cartea de identitate (OUG nr. 97/2005, NM de aplicare din 2006 si HG 839/2006 privind forma si continutul CI) nu prevad o anumita imbracaminte, asa ca te poti duce si in tricou. Parerea mea este sa te duci in camasa. Numai bine!

8 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Poti, dar cand vei avea 16-18 ani toti vor rade de tine! recomand o camasa simpla! bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Georgel26 a răspuns:

Salut~! Du-te in ce te simti tu ok.Bine, ar fi mai rafinat daca ai merge in camasa( cum m-am dus eu laughing ca m-a pus maicamea whistling ), dar pana la urma conteaza prea mult asta?! Mai important e sa iesi tu bine in poza ca ceilalti o sa se uite la mecla nu la textila big grin

| ..pYtBulL.. explică:

Merci all! am plecat la fotografiat!:*

| Ollykaa a răspuns:

Da: de ce nu?!

doar ca nu ai voie cu sapca, sau cu pulovere cu gat inalt...in restthumbs up

poti sa mergi in tricoubig grinbig grin

Funditaa~?

| Jalnic a răspuns:

Acum m-am uitat in poza din buletin... Si eu eram tot in tricou...

| abril a răspuns:

Da, poti. happy