| HyuLa a întrebat:

Cum ati iesit in poza de la buletin? Va place?

19 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Sincer, îmi place mult cum am ieșit în poza de pe buletin. Sper să nu schimb prea curând poza că eu nu ies aproape niciodată bine în poze.

| Liviu a răspuns:

Mmmm,p ela 18 ani, aratam a puber laughing nu imi place.insa,mai am putin si il schimb iar.Cel mai mult m-a deranjat ca m-am certat cu tolomaci astia de parinti, nu mau lasat sa fac buletinu cu cercei din ureche angry mna, asa e cand te iei dupa parinti.

| AlexAleex a răspuns:

Te rog nu-mi amintii..am iesit mai rau ca ponta la pensie. laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma doare in pix cum am iesit in poza de buletin si nu vad de ce i ar pasa cuiva

| T0T a răspuns:

Nu prea, dar pentru mine nu este atât de important.

| syd2 a răspuns:

Ce importanta are cum ai iesit in poza de buletin, oricum folosesti acel buletin doar la vama sau la aeroport. Atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urat. Nimeni nu iese bine in buletin sau permis de conducere.

| doreal a răspuns:

Am iesit oribil.

| CristinaSNC a răspuns:

Claar nu imi place laughing. Aveam o fata gen : " A da?! Vrei sa imi faci o poza?! Stai ca iti dau eu poza! " laughing. Evident incruntata, arat tare suparata in poza laughing

| vaporwave a răspuns:

Detest poza aia, nici macar nu iau buletinul cu mine din cauza ei, sta undeva in sertar

| Bobby711 a răspuns:

Cand ma uit la poza de buletin imi trece doar un gand prin cap,, kill it with fire!"

| Tinna666 a răspuns:

Pfuuu,mi-e si rusine sa dau buletinul cuiva laughing in ziua cand trebuia sa fac poza am stat eu si mi-am incretit parul, l-am tapat putin, m-am arangat ca de, sa ies bine in poza..si afara a inceput sa ploua foarte tare si desi am mers cu masina, de la masina pana la intrarea in cladire ma plouat foarte tare laughing cand am ajuns sa fac poza aratam ca un caine plouat, buclele mele numai bucle nu erau laughing ma tot gandesc sa il declar pierdut laughing

| ale153 a răspuns:

Nu cred ca iese cineva bine in poza de la buletin! laughing

| Annnonim12 a răspuns:

Binisor laughing

| DeniiSlipknot a răspuns:

Zici ca is pocaita laughing))) De la 12 ani imi planuiam cum sa imi fac parul, machiaj etc. sa arat cat mai bine dar s-a intamplat exact opusul cand m-am dus sa il fac. Aveam parul nespalat de 3 zile, prins dar se vedea pe breton cat de jegos ii. Un tricou cu trupa si bine am fost laughing)))Imi vine sa il rup cand il vad laughing)))

| HyuLa explică (pentru DeniiSlipknot):

rolling on the floor)))))) pi de ce nu te-ai splat pe cap nainte s i=l faci?

| DeniiSlipknot a răspuns (pentru HyuLa):

Fiindca eram la scoala ( si la scoala nu ma stresez de cum arat ) si ma suna mama,, Deni, vin dupa tine. Ne vedem dupa scoala sa mergem sa iti faci buletinul ''. In mintea mea eram ceva de genul,, Kill me plz '' laughing

| ThinkingAt a răspuns:

Sincer, nu am ieșit prea bine în poza de buletin, însă nu mă stresez din cauza asta, fiindcă îl folosesc foarte rar. happy

| Alx_Alexandra_2000 a răspuns:

Ca un caine.